Foto studio te huur in Amsterdam - Zeeburgerdijk
Geverifieerde verhuurder

Studio Amsterdam - Zeeburgerdijk

Per direct beschikbaar

€ 3.000 p/m

127m²

5 kamers

Omschrijving

Beperkte informatie beschikbaar

Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.

Prachtig hoekappartement met veel licht en ruimte! Dit appartement van 127 m² heeft drie ruime slaapkamers, een mooie loggia, een … Lees meer

Prachtig hoekappartement met veel licht en ruimte! Dit appartement van 127 m² heeft drie ruime slaapkamers, een mooie loggia, een keuken en een externe berging van 8 m² en is gelegen aan het Flevopark.

Indeling:
Begane grond
Betreed de centrale ingang, waar u de bel en brievenbussen vindt. Vanaf hier heeft u ook toegang tot uw eigen externe berging, waar u genoeg ruimte heeft om 4 fietsen op te bergen. Met de lift of de trap bereikt u de eerste verdieping, waar het appartement zich bevindt.

Eerste verdieping
U komt binnen in het appartement via de ruime hal, waar u de meterkast, een berging, de kast met cv-ketel en aansluitingen voor witgoed en een apart toilet met wastafel vindt. Dit appartement heeft drie slaapkamers, elk met veel natuurlijk licht. Vanuit de hal heeft u ook toegang tot de badkamer. Verder is er een gesloten keukenruimte. De hele woning heeft een aantrekkelijke eikenhouten vloer.

Omgeving:
In de levendige Indische Buurt is alles binnen handbereik. Er zijn diverse winkels, boetieks en speciaalzaken in de Javastraat. Het rustige Flevopark, Flevoparkbad en het Oosterpark, maar ook het Tropenmuseum en Artis liggen op steenworp afstand. Daarnaast zijn er vele leuke cafés en restaurants in de omgeving. Bereikbaarheid is uitstekend, zowel met het openbaar vervoer als met de auto.

Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte 127 m²
- Externe berging 8 m²
- Energielabel B
- Gemeubileerd
- Zonnige loggia, gelegen aan de woonkamer
- Drie ruime slaapkamers
- Niet geschikt voor 3 woningdelers
- Exclusief gas/water/elektriciteit
- Complex heeft een lift
- Borg 2 maanden
- Beschikbaar per 1 juni 2026.

AI samenvatting
Eigenschappen
Stad
Amsterdam
Oppervlakte
127.00 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Interieur
Gemeubileerd
Energielabel
B
Beschikbaarheid
Gevonden op
09-06-2026 14:19:10
Beschikbaar vanaf
1 juni 2026
Beschikbaar tot
Niet vermeld
Huurperiode
Niet vermeld
Financieel
Prijs
€3000.00
Borg
2 maanden huur
Servicekosten
Niet vermeld
Inclusief nutsvoorzieningen
Nee
Geschatte energiekosten
Niet vermeld
Huurtoeslag mogelijk
Niet vermeld
Voorwaarden
Leeftijd
Niet vermeld
Beschikbaar voor
Niet vermeld
Minimaal inkomen
Niet vermeld
Maximaal inkomen
Niet vermeld
Arbeidscontract
Niet vermeld

Kenmerken studio

Prijs

€ 3.000 per maand

Oppervlakte

127m²

Aantal kamers

5

Beschikbaar

Per direct voor onbepaalde tijd

Overige

Aanbieder

Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder

Inschrijven gemeente

Ja

Locatie van deze studio

  • Zeeburgerdijk
  • 1095LG
  • Amsterdam

Reageer meteen!

Maak meteen kans op deze studio!

Vergelijkbaar aanbod