Foto appartement te huur in Den Haag - Van Aerssenstraat
Geverifieerde verhuurder

Appartement Den Haag - Van Aerssenstraat

Per direct beschikbaar

€ 2.350 p/m

110m²

6 kamers

Omschrijving

Beperkte informatie beschikbaar

Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.

Fantastisch gelegen appartement (110 m²) met 3 slaapkamers, handige berging en ideale en-suite woonkamer!

Welkom in het Statenkwartier!
Om de … Lees meer

Fantastisch gelegen appartement (110 m²) met 3 slaapkamers, handige berging en ideale en-suite woonkamer!

Welkom in het Statenkwartier!
Om de hoek van de Statenlaan ligt uw nieuwe woning in de prachtige Van Aerssenstraat. Loop de straat uit en wandel naar de Scheveningse Haven, waar u heerlijk kunt wandelen met uitzicht op de masten van de boten in de haven, of neem plaats in één van de geweldige restaurants. Aan de andere kant van uw voordeur bereikt u binnen 5 minuten lopen de gezellige Frederik Hendriklaan (De Fred), met al zijn mooie boetiekjes, lunchrooms, (verse) speciaalzaken en supermarkten. Vanaf hier kunt u alle kanten op met het openbaar vervoer: 1 minuut lopen en u bent bij de tramhalte Frankenslag (richting Den Haag CS), of 4 minuten naar tramhalte Willem de Zwijgerlaan (richting Den Haag Hollands Spoor). En ook met de auto kunt u gemakkelijk de uitvalswegen bereiken. Scholen, (internationale) organisaties en bedrijven, sportclubs en groen (bijvoorbeeld de Bosjes van Poot) liggen allemaal binnen handbereik! Deze locatie is niet voor niets zo populair ;-!

Wat maakt dit huis bijzonder?
Naast de fantastische locatie, voelt u zich hier meteen thuis! Eigen gang naar de bovenverdieping. Mooie lichte en-suite woonkamer, met verticale details (waaronder een prachtige open haard en klassieke suite deuren) en openslaande deuren naar het balkon waar u in de zomer van de avondzon kunt genieten. Aparte keuken (ook met toegang tot balkon), voorzien van een luxe Boretti gasfornuis met oven. Drie slaapkamers, waarvan één via een handige tussenkamer bereikbaar is - ideaal als thuiskantoor of kasten. De badkamer is de plek in het huis om zich terug te trekken en te genieten van een ontspannen avond: bad, aparte douche en wastafel. En altijd fijn: een apart toilet! Kortom: dit huis is zeker een bezoek waard!

Goed om te weten:
- Beschikbaar vanaf 1 augustus 2026;
- 3 slaapkamers, 1 tussenkamer;
- Ruime en lichte woonkamer en suite;
- Zonnig balkon;
- Energielabel B;
- Geen huisvestingsvergunning vereist;
- Deze woning is NIET geschikt voor woningdelers.

AI samenvatting
Eigenschappen
Stad
Den Haag
Oppervlakte
110 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Interieur
Niet vermeld
Energielabel
B
Beschikbaarheid
Gevonden op
09-06-2026 14:26:09
Beschikbaar vanaf
1 augustus 2026
Beschikbaar tot
Niet vermeld
Huurperiode
Niet vermeld
Financieel
Prijs
€2350.00
Borg
Niet vermeld
Servicekosten
Niet vermeld
Inclusief nutsvoorzieningen
Niet vermeld
Geschatte energiekosten
Niet vermeld
Huurtoeslag mogelijk
Niet vermeld
Voorwaarden
Leeftijd
Niet vermeld
Beschikbaar voor
Niet vermeld
Minimaal inkomen
Niet vermeld
Maximaal inkomen
Niet vermeld
Arbeidscontract
Niet vermeld

Kenmerken appartement

Prijs

€ 2.350 per maand

Oppervlakte

110m²

Aantal kamers

6

Beschikbaar

Per direct voor onbepaalde tijd

Overige

Aanbieder

Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder

Inschrijven gemeente

Ja

Locatie van dit appartement

  • Van Aerssenstraat
  • 2582JK
  • Den Haag

Reageer meteen!

Maak meteen kans op dit appartement!

Vergelijkbaar aanbod