Foto appartement te huur in Capelle aan den IJssel - Frederik van Eedenplaats
Geverifieerde verhuurder

Appartement Capelle aan den IJssel - Frederik van Eedenplaats

Per direct beschikbaar

€ 1.925 p/m

84m²

4 kamers

Omschrijving

Beperkte informatie beschikbaar

Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.

Dit luxe afgewerkte appartement in Capelle aan den IJssel op de zevende verdieping biedt hoogwaardig wonen. Met een luxe badkamer, … Lees meer

Dit luxe afgewerkte appartement in Capelle aan den IJssel op de zevende verdieping biedt hoogwaardig wonen. Met een luxe badkamer, zonnig balkon, ruime woonkamer en berging op de begane grond is het ideaal voor comfortabel wonen. De woning heeft drie slaapkamers, waarvan één met schuifdeurkastenwand. Belangrijk om te weten is dat het appartement gestoffeerd en gemeubileerd wordt opgeleverd, energielabel A heeft, en verwarmd wordt met airco's. De huurprijs is exclusief water/elektra, en een waarborgsom gelijk aan twee keer de huurprijs is vereist bij aanvang van de huur. Niet geschikt voor woningdelers of studenten. De ligging in de wijk Middelwatering biedt gemakkelijke toegang tot voorzieningen en recreatiegebieden zoals het Schollebos en Hitland. Perfect voor wie op zoek is naar comfortabel en hoogwaardig wonen in Capelle aan den IJssel.

AI samenvatting
Eigenschappen
Stad
Capelle aan den IJssel
Oppervlakte
84.00 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Interieur
gestoffeerd en gemeubileerd
Energielabel
A
Beschikbaarheid
Gevonden op
06-06-2026 14:17:24
Beschikbaar vanaf
Niet vermeld
Beschikbaar tot
Niet vermeld
Huurperiode
Niet vermeld
Financieel
Prijs
€1925.00
Borg
€3850.00
Servicekosten
Niet vermeld
Inclusief nutsvoorzieningen
Nee
Geschatte energiekosten
Niet vermeld
Huurtoeslag mogelijk
Niet vermeld
Voorwaarden
Leeftijd
Niet vermeld
Beschikbaar voor
Niet geschikt voor studenten of woningdelers
Minimaal inkomen
Niet vermeld
Maximaal inkomen
Niet vermeld
Arbeidscontract
Niet vermeld

Kenmerken appartement

Prijs

€ 1.925 per maand

Oppervlakte

84m²

Aantal kamers

4

Beschikbaar

Per direct voor onbepaalde tijd

Overige

Aanbieder

Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder

Inschrijven gemeente

Ja

Locatie van dit appartement

  • Frederik van Eedenplaats
  • 2902VD
  • Capelle aan den IJssel

Reageer meteen!

Maak meteen kans op dit appartement!

Vergelijkbaar aanbod