Kamer te huur in Groningen - Jan van Goyenstraat
Per direct beschikbaar
€ 546,73 p/m
17m²
1 kamer
Huize Knal zoekt nieuwe huisgenoot🩷🧡🏠 (V. 21+, no internationals sorry)
Lieve kamerzoekende meiden,
Wij zijn opzoek naar een nieuwe, gezellige …
Lees meer
Huize Knal zoekt nieuwe huisgenoot🩷🧡🏠 (V. 21+, no internationals sorry)
Lieve kamerzoekende meiden,
Wij zijn opzoek naar een nieuwe, gezellige huisgenoot. Je komt te wonen met 3 andere meiden in ons mooie huisje aan de Jan van Goyenstraat. De kamer is per 15 juli beschikbaar, maar in overleg zou 1 augustus ook mogelijk zijn.
Het gaat om een kamer van 17 m2 voor €546,73 per maand. De keuken en badkamer deel je met z’n allen. Het huis beschikt over een mooie tuin met volop zon in de zomer☀️. Het Noorderplantsoen en de Jumbo zijn op loop afstand. Met 5 minuten fietsen ben je in de binnenstad en met 10 minuten fietsen ben je op Zernike of op het station.
We zijn op zoek naar een gezellige meid die al een eigen leventje in de stad heeft, maar daarnaast ook houdt van gezelligheid met huis. Zelf zijn we allemaal actief bij verschillende verenigingen, houden we van een drankje en bezoeken we regelmatig de stad 🪩🍷🍻. Verder lopen we graag bij elkaar naar binnen om te kletsen en eten we samen wanneer dat kan. Op dinsdag hebben we een vaste huisavond. Daarnaast hebben we een schoonmaak rooster.
Heb je interesse en kan je aankomende dinsdag 30 juni bij de hospi aanwezig zijn, stuur dan een berichtje met wat info over jezelf + foto’s naar xxxxxxxxxx. Wie weet tot dinsdag🧡🩷
Liefs,
Annemarijn (22), Fleur (24) en Floor (24)
Prijs
€ 546,73 per maand
Oppervlakte
17m²
Aantal kamers
1
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
(Particuliere) verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Maak meteen kans op deze kamer!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?