Kamer te huur in Amsterdam - n.v.t.
Per direct beschikbaar
€ 650 p/m
8m²
1 kamer
HUISGENOOTJEGEZOCHT (V) ✨🌟 No internationals
Lieve kamerzoekende,
Per 1 september komt er bij ons een kamer vrij voor onbepaalde tijd. …
Lees meer
HUISGENOOTJEGEZOCHT (V) ✨🌟 No internationals
Lieve kamerzoekende,
Per 1 september komt er bij ons een kamer vrij voor onbepaalde tijd. Wij zijn opzoek naar een gezellige meid van 22 jaar of ouder, die in de midden/ eind fase van haar studie zit en het leuk vind om dingen te ondernemen met het huis. Wij wonen in totaal met 9 meiden en zijn allemaal vriendinnen van elkaar. We zijn een hecht huis en vinden het leuk om samen te koken, te eten, uit te gaan, naar een festival gaan of lekker thuis te borrelen. Ook een avondje films of series kijken op de bank wordt bij ons thuis veel gedaan. Natuurlijk kan je ook lekker je eigen plan trekken en ben je niks verplicht!
Het huis heeft meerdere verdiepingen, we delen een gezamenlijke woonkamer en keuken, hebben 3 badkamers en een groot balkon waar het zonnetje de hele dag door schijnt. De kamer is ongeveer 8 vierkante meter. Je hebt een kledingkast in de kledingkamer. Het huis bevindt zich naast station Lelylaan en is op 5 min fietsafstand van Vondel. Bovendien is het sierplein om de hoek, met winkels en supermarkten en elke woensdag een markt! En dit alles voor €650 p/m💛 (inschrijven is mogelijk)
Lijkt het jou leuk om in ons gezellige huis te komen wonen, stuur dan een berichtje met wat info over jezelf en een foto naar xxxxxxxxxx. De hospi vindt plaats op 19 augustus (alleen reageren als je dan kunt)!
Prijs
€ 650 per maand
Oppervlakte
8m²
Aantal kamers
1
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
(Particuliere) verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Maak meteen kans op deze kamer!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?