Foto huurwoning te huur in Den Haag - Nootdorpse Landingslaan
Geverifieerde verhuurder

Huurwoning Den Haag - Nootdorpse Landingslaan

Per direct beschikbaar

€ 2.500 p/m

128m²

4 kamers

Omschrijving

Beperkte informatie beschikbaar

Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.

Modern huis met drie slaapkamers en energielabel A, gelegen aan een rustige straat met voldoende parkeergelegenheid en dicht bij scholen, … Lees meer

Modern huis met drie slaapkamers en energielabel A, gelegen aan een rustige straat met voldoende parkeergelegenheid en dicht bij scholen, openbaar vervoer en het centrum van zowel Ypenburg als Nootdorp. Het huis bevindt zich in de buurt Morgenweide in Ypenburg, een moderne woonwijk in Den Haag die bekend staat om zijn kindvriendelijke omgeving en goede bereikbaarheid.

De woning heeft een gunstige ligging ten opzichte van openbaar vervoer met tramlijn 15 naar Den Haag Centraal Station en metrolijn E vanaf Nootdorp RandstadRail station naar zowel Den Haag Centraal als Rotterdam Centraal. Ook zijn er busdiensten in de omgeving. Daarnaast is er makkelijke toegang tot snelwegen A12 en A4 voor verbindingen met Rotterdam en Amsterdam.

In de buurt zijn winkelcentra, scholen, parken en recreatiefaciliteiten te vinden. De woning beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval, een moderne keuken, drie slaapkamers en een luxe badkamer met ligbad, inloopdouche en tweede toilet. Bovendien is er een zonnige achtertuin en een ruim dakterras aanwezig.

Bijzonderheden:
- Beschikbaar vanaf 1 juli
- Minimale huurperiode van 9 maanden
- Maximale huurperiode van 12 maanden in eerste instantie
- Huurprijs exclusief nutsvoorzieningen, TV en internet
- 2 maanden borg
- Gestoffeerd
- Rustige locatie nabij voorzieningen in Nootdorp en Ypenburg.

AI samenvatting
Eigenschappen
Stad
Den Haag
Oppervlakte
128 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Interieur
Gestoffeerd
Energielabel
A
Beschikbaarheid
Gevonden op
26-06-2026 08:14:51
Beschikbaar vanaf
1 juli 2026
Beschikbaar tot
Niet vermeld
Huurperiode
Minimaal 9 maanden, maximaal 12 maanden
Financieel
Prijs
€2500,00
Borg
2 maanden borg
Servicekosten
Niet vermeld
Inclusief nutsvoorzieningen
Nee
Geschatte energiekosten
Niet vermeld
Huurtoeslag mogelijk
Niet vermeld
Voorwaarden
Leeftijd
Niet vermeld
Beschikbaar voor
Niet vermeld
Minimaal inkomen
Niet vermeld
Maximaal inkomen
Niet vermeld
Arbeidscontract
Niet vermeld

Kenmerken huurwoning

Prijs

€ 2.500 per maand

Oppervlakte

128m²

Aantal kamers

4

Beschikbaar

Per direct voor onbepaalde tijd

Overige

Aanbieder

Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder

Inschrijven gemeente

Ja

Locatie van deze huurwoning

  • Nootdorpse Landingslaan
  • 2496LX
  • Den Haag

Reageer meteen!

Maak meteen kans op deze huurwoning!

Vergelijkbaar aanbod