Foto appartement te huur in Hoofddorp - Gaudikade
Geverifieerde verhuurder

Appartement Hoofddorp - Gaudikade

Per direct beschikbaar

€ 3.495 p/m

132m²

3 kamers

Omschrijving

Beperkte informatie beschikbaar

Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.

Op zoek naar een gloednieuw, hoogwaardig appartement op een uitstekende locatie? Dit instapklare appartement met 2 slaapkamers in het populaire … Lees meer

Op zoek naar een gloednieuw, hoogwaardig appartement op een uitstekende locatie? Dit instapklare appartement met 2 slaapkamers in het populaire nieuwbouwproject Hyde Park biedt alles wat je zoekt. Gelegen in het prestigieuze Kensington Five gebouw, geniet je van luxe, comfort en duurzaam wonen in een levendige, groene buurt.

INDELING
Benedenverdieping: De centrale entree van het gebouw heeft een stijlvolle uitstraling met brievenbussen en toegang tot de liften en trappenhuis.

Eerste verdieping: In het appartement kom je binnen in een ruime hal met toegang tot de woonkamer, een apart toilet met wastafel en de trap naar het slaapniveau. Via een elegante stalen deur met gerookt glas betreed je de indrukwekkende woonkamer met (half)open keuken. De moderne keuken is volledig uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur. Openslaande deuren vanuit de keuken leiden naar het zonnige privéterras, met uitzicht op de prachtig aangelegde gemeenschappelijke binnentuin.

Benedenverdieping: Hier vind je een ruime hal met toegang tot twee royale slaapkamers. Beide slaapkamers hebben indrukwekkend hoge plafonds van meer dan vier meter, wat zorgt voor een gevoel van ruimte en licht. De luxueuze badkamer beschikt over een inloopdouche, dubbele wastafel, verwarmde handdoekradiator en verlichte spiegel. Dit niveau biedt ook een apart toilet, een interne berging/wasruimte, een aparte technische ruimte en extra opbergruimte onder de trap.

Duurzaamheid: Alle woningen in het Hyde Park project zijn uitgerust met een duurzaam Aquifer Thermal Energy Storage (ATES/WKO) systeem. Dankzij dit energiezuinige systeem, gecombineerd met uitstekende isolatie, heeft het appartement een A+ energielabel.

LOCATIE: Het appartement aan Gaudikade 15 in Hoofddorp maakt deel uit van het prestigieuze herontwikkelingsgebied Hyde Park. Deze bruisende nieuwe buurt biedt een unieke mix van stijlvolle woningen, groene openbare ruimtes, supermarkten, cafés, restaurants en zelfs een theater. Met uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer en belangrijke wegen in de buurt, zijn Amsterdam, Schiphol Airport, Leiden en de Nederlandse kust gemakkelijk bereikbaar. Hoofddorp treinstation ligt op loopafstand en biedt directe verbindingen naar Schiphol Airport in slechts 4 minuten, Amsterdam Zuidas in 12 minuten en Amsterdam Centraal Station in iets meer dan 20 minuten. De woning is beschikbaar voor onbepaalde tijd met een minimale huurtermijn van 12 maanden. Kosten voor nutsvoorzieningen zijn voor rekening van de huurder. Huisdieren zijn niet toegestaan, onder voorbehoud van goedkeuring van de verhuurder.

AI samenvatting
Eigenschappen
Stad
Hoofddorp
Oppervlakte
132.00 m²
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Interieur
instapklaar
Energielabel
A+
Beschikbaarheid
Gevonden op
17-07-2026 08:05:20
Beschikbaar vanaf
Niet vermeld
Beschikbaar tot
Niet vermeld
Huurperiode
onbepaalde tijd, minimaal 12 maanden
Financieel
Prijs
€3495.00 per maand
Borg
Niet vermeld
Servicekosten
Niet vermeld
Inclusief nutsvoorzieningen
Nee
Geschatte energiekosten
Niet vermeld
Huurtoeslag mogelijk
Niet vermeld
Voorwaarden
Leeftijd
Niet vermeld
Beschikbaar voor
Niet vermeld
Minimaal inkomen
Niet vermeld
Maximaal inkomen
Niet vermeld
Arbeidscontract
Niet vermeld

Kenmerken appartement

Prijs

€ 3.495 per maand

Oppervlakte

132m²

Aantal kamers

3

Beschikbaar

Per direct voor onbepaalde tijd

Overige

Aanbieder

Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder

Inschrijven gemeente

Ja

Locatie van dit appartement

  • Gaudikade
  • 2132HD
  • Hoofddorp

Reageer meteen!

Maak meteen kans op dit appartement!

Vergelijkbaar aanbod