Appartement te huur in Den Haag - Noordeinde
Per direct beschikbaar
€ 2.250 p/m
95m²
3 kamers
Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.
Stijlvol en luxueus topappartement met 2 slaapkamers en een studeerkamer in een 17e-eeuws gebouw (monument 'Coningspoort') in absolute topconditie. Volledig … Lees meer
Stijlvol en luxueus topappartement met 2 slaapkamers en een studeerkamer in een 17e-eeuws gebouw (monument 'Coningspoort') in absolute topconditie. Volledig gemeubileerd met elegant meubilair. Fietsenberging aanwezig. Geweldige locatie naast het Koninklijk Paleis Noordeinde in hartje centrum: winkels, restaurants, theaters, bioscopen en musea op loopafstand. Goed openbaar vervoer. Gezamenlijke entree met tv/intercom systeem. Airconditioning aanwezig. Lift naar de 2e verdieping: ruime entree, hal, toilet met wastafel, woon-/eetkamer met open haard en airconditioning, moderne open keuken met alle apparatuur, 2 slaapkamers met inbouwkasten en airconditioning, studeerkamer, zeer luxe NIEUWE badkamer met douche, wastafel en handdoekverwarming, trap naar prachtige privé dakterras op het zuidoosten met uitzicht op de 'Paleistuin'. Dit perfecte juweeltje is zeker een bezichtiging waard!
Prijs
€ 2.250 per maand
Oppervlakte
95m²
Aantal kamers
3
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Maak meteen kans op dit appartement!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?