Appartement te huur in Amsterdam - Van Ostadestraat
Per direct beschikbaar
€ 2.800 p/m
58m²
3 kamers
Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.
Modern en nieuw gerenoveerd appartement in De Pijp
Dit aantrekkelijke, lichte appartement (58 m²) ligt op de eerste verdieping van …
Lees meer
Modern en nieuw gerenoveerd appartement in De Pijp
Dit aantrekkelijke, lichte appartement (58 m²) ligt op de eerste verdieping van een gebouw dat hoogwaardig is gerenoveerd. Het bevindt zich in het bruisende De Pijp, vlakbij Sarphatipark en de Albert Cuypmarkt. De Pijp is een jonge, levendige buurt met een kenmerkende, charmante architectuurstijl. De vele bars, cafés en restaurants zorgen voor een unieke, vriendelijke sfeer. De Albert Cuypmarkt, die 6 dagen per week geopend is, draagt bij aan de huiselijke vibe. De Pijp is goed bereikbaar per trein (Amsterdam Amstel/RAI), heeft diverse tramverbindingen en het metrostation De Pijp van de Noord/Zuidlijn bevindt zich om de hoek. De A10 Ringweg is met de auto binnen enkele minuten bereikbaar.
Indeling:
Via een gemeenschappelijke trap naar de 1e verdieping. Entree. Hal die toegang geeft tot alle kamers. Licht, ruime woonkamer aan de voorkant van het appartement, met een open keuken voorzien van verschillende hoogwaardige inbouwapparatuur. Openslaande deuren aan de voorkant leiden naar een Frans balkon. Twee standaard slaapkamers. De grotere slaapkamer heeft inbouwkasten. Beide slaapkamers komen uit op het diepe, op het zuiden gelegen balkon. De moderne badkamer heeft een inloopdouche, wastafelmeubel, vloerverwarming en een verwarmde handdoekradiator. Apart toilet. Berging met aansluiting voor wasmachine/drogercombinatie.
Kenmerken:
- Nieuw gerenoveerd
- 2 slaapkamers
- Modern en stijlvol gemeubileerd
- Balkon op het zuiden
- Geen huisdieren
- Niet geschikt om te delen
Deze informatie is door ons met de nodige zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, of de gevolgen daarvan. Alle afmetingen zijn indicatief. Gepubliceerde metingen zijn niet NEN-2580 gemeten.
Prijs
€ 2.800 per maand
Oppervlakte
58m²
Aantal kamers
3
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Maak meteen kans op dit appartement!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?
Unlimited Health
Restaurant - 2m
Glou Glou
Café - 12m
De Pijp
Treinstation - 42m
Albert Cuyp Market
Supermarkt - 34m
World Cinema Amsterdam
Bioscoop - 58m
Daltonschool Alberdingk Thijmschool
Basisschool - 10m
9E Montesorrischool De Scholekster
Universiteit - 19m
Amsterdam Airport Schiphol
Vliegveld - 9,4 km
Sarphatimonument
Toeristische attractie - 17m
Cosmicus Montessori Lyceum
Middelbare school - 29m
Dermatologie Praktijk Eendenburg/Nanninga
Ziekenhuis - 81m