Appartement te huur in Amsterdam - Semarangstraat
Per direct beschikbaar
€ 2.500 p/m
50m²
3 kamers
Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.
Dit appartement van ongeveer 50 m² in de Indische Buurt in Amsterdam Oost heeft twee ruime slaapkamers, een balkon en … Lees meer
Dit appartement van ongeveer 50 m² in de Indische Buurt in Amsterdam Oost heeft twee ruime slaapkamers, een balkon en energielabel A+. Het wordt gestoffeerd opgeleverd en is beschikbaar vanaf 1 juli. Gelegen nabij diverse winkels, supermarkten, cafés en restaurants, en met gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer en belangrijke wegen richting het stadscentrum. De indeling bestaat uit een hal met toegang tot de woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, een balkon en een moderne badkamer. Details: woonoppervlakte ca. 50 m², 2 slaapkamers, balkon, energielabel A+, huurovereenkomst voor onbepaalde tijd met een minimale huurperiode van 12 maanden, waarborgsom van 2 maanden huur, huurprijs €2.500 per maand exclusief nutsvoorzieningen.
Prijs
€ 2.500 per maand
Oppervlakte
50m²
Aantal kamers
3
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Maak meteen kans op dit appartement!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?