Foto appartement te huur in Amsterdam - Osdorper Ban
Geverifieerde verhuurder

Appartement Amsterdam - Osdorper Ban

Per direct beschikbaar

€ 2.255 p/m

131m²

3 kamers

Omschrijving

Beperkte informatie beschikbaar

Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.

Met zijn natuurlijk gasvrije Friends appartement biedt The Ox een unieke mogelijkheid voor gedeelde huisvesting, zoals vrienden, collega's, familieleden, etc., … Lees meer

Met zijn natuurlijk gasvrije Friends appartement biedt The Ox een unieke mogelijkheid voor gedeelde huisvesting, zoals vrienden, collega's, familieleden, etc., om een stap vooruit te zetten op de huizenmarkt. Dit ruime en volledig afgewerkte appartement van maar liefst 131 m² beschikt over hoogwaardige laminaatvloeren en strak behangen muren. Daarnaast heeft het appartement twee terrassen: één aan de westzijde en één aan de oostzijde met uitzicht op de binnentuin.

De voordeur bevindt zich aan de westzijde en biedt toegang tot de gang met twee meterkasten en de woonkamer. Binnen in de woonkamer valt meteen de royale ruimte op, samen met het uitzicht op de moderne, strakke keuken, voorzien van inductiekookplaat, vaatwasser, afzuigkap, combi-oven/magnetron en gootsteen. De twee zeer ruime slaapkamers meten maar liefst 27,5 m² en bieden toegang tot het achterterras met uitzicht op de binnentuin. Het appartement is inclusief een parkeerplaats in de ondergrondse parkeergarage. Een uniek gedeeld woonconcept, The Ox maakt dit mogelijk in het opkomende Nieuw-West district!

Let op! De gemeente Amsterdam verstrekt hier geen parkeervergunningen. Dit is een betaalde parkeerzone.

- Prijs: € 7.892 Bruto per maand (één inkomen)
- Prijs: € 9.020 Bruto per maand (twee-inkomens huishouden)

The Ox - Modern wonen te midden van groen en cultuur in Amsterdam Osdorp. Kies uit ruime 2-, 3- en 4-slaapkamerappartementen met woonoppervlakten variërend van ongeveer 58 m² tot 131 m². Elk appartement heeft een eigen buitenruimte en toegang tot een gemeenschappelijke groene binnentuin. Waarom kiezen voor The Ox? Groene omgeving: Geniet van de natuur en recreatie in Tuinen van West of bezoek Stadsboerderij Osdorp voor groen, educatie en lokale keuken. Culturele hotspots: Ervaar kunst, muziek en theater bij De Meervaart en RADION, en ontdek het levendige Osdorpplein in het stadscentrum met winkels en een bruisende gemeenschap. Perfecte locatie: Gelegen aan de Osdorperban, nabij Sloterplas, achter het politiebureau en op loopafstand van theaters, winkels en restaurants. Uitstekende bereikbaarheid: Diverse openbaar vervoersverbindingen voor de deur en snelle toegang tot de belangrijkste snelwegen A9, A5 en A10. Of je nu op zoek bent naar een knus 2-slaapkamerappartement of een ruime 4-slaapkamerwoning, je vindt altijd het perfecte thuis bij The Ox.

AI samenvatting
Eigenschappen
Stad
Amsterdam
Oppervlakte
131 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
Niet vermeld
Interieur
Niet vermeld
Energielabel
Niet vermeld
Beschikbaarheid
Gevonden op
16-06-2026 08:12:05
Beschikbaar vanaf
Niet vermeld
Beschikbaar tot
Niet vermeld
Huurperiode
Niet vermeld
Financieel
Prijs
€2255.00
Borg
Niet vermeld
Servicekosten
Niet vermeld
Inclusief nutsvoorzieningen
Nee
Geschatte energiekosten
Niet vermeld
Huurtoeslag mogelijk
Niet vermeld
Voorwaarden
Leeftijd
Niet vermeld
Beschikbaar voor
Niet vermeld
Minimaal inkomen
Niet vermeld
Maximaal inkomen
Niet vermeld
Arbeidscontract
Niet vermeld

Kenmerken appartement

Prijs

€ 2.255 per maand

Oppervlakte

131m²

Aantal kamers

3

Beschikbaar

Per direct voor onbepaalde tijd

Overige

Aanbieder

Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder

Inschrijven gemeente

Ja

Locatie van dit appartement

  • Osdorper Ban
  • 1068LD
  • Amsterdam

Reageer meteen!

Maak meteen kans op dit appartement!

Vergelijkbaar aanbod