Appartement te huur in Amsterdam - Koningin Wilhelminaplein
Per direct beschikbaar
€ 3.200 p/m
90m²
4 kamers
Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.
Prachtig wonen in een gebouw met allure
Op een van de meest veelbelovende locaties in de stad, nabij het Vondelpark …
Lees meer
Prachtig wonen in een gebouw met allure
Op een van de meest veelbelovende locaties in de stad, nabij het Vondelpark en het Rembrandtpark, vind je Mannoury Amsterdam op het Koningin Wilhelminaplein 880-1008. Mannoury heeft in totaal 64 luxe afgewerkte appartementen die een bijzondere hotelervaring bieden. De gemeenschappelijke ruimtes zijn gedecoreerd met eerlijke materialen, de penthouses zijn smaakvol ingericht en de garage biedt ruimte voor zowel fietsen als auto's. Comfort en duurzaamheid gaan hand in hand bij Mannoury, met grote ramen die uitzicht bieden op de stad en het groen. Onderhoud en bewatering van de groene balkons is inbegrepen.
Het luxe appartement is licht en ruim met een oppervlakte van 90 m2. De woonkamer met open keuken heeft openslaande deuren naar een groen balkon. De luxe keuzes voor vloeren, wanden, keuken en badkamers zijn duidelijk zichtbaar. De twee comfortabele badkamers zijn voorzien van inloopdouche en breed wastafel, waarvan één ook een bad heeft. De zwarte badkamerkranen zijn van het merk Dornbracht en de tegels van Mosa. De luxe open keuken van SieMatic met kookeiland is volledig uitgerust, inclusief een Quooker kraan. De drie ruime slaapkamers hebben grote ramen voor veel natuurlijk licht. De woningen zijn volledig gestoffeerd en luxe afgewerkt, inclusief vloerverwarming en dubbele beglazing.
De locatie van appartementencomplex Mannoury is perfect met uitstekende bereikbaarheid met zowel auto als openbaar vervoer. Het Vondelpark en het Rembrandtpark liggen op 5 minuten loopafstand en binnen 10 minuten ben je in het stadscentrum. De uitvalswegen zoals de Ringweg A10 en de A2 zijn binnen enkele minuten bereikbaar, waardoor ook Schiphol snel te bereiken is.
PARKEREN
Een parkeerplaats is te huur voor € 155,- excl. servicekosten. Ook is er de mogelijkheid om een parkeerplaats met oplaadpunt te huren en een aparte berging is inbegrepen bij de huur!
BIJZONDERHEDEN
- Per direct beschikbaar
- Contract A, minimaal 12 maanden en daarna voor onbepaalde tijd
- Lift aanwezig
- 3 ruime slaapkamers
- Maximaal 2 delers
- 2 luxe badkamers
- Vloerverwarming
- Gestoffeerd
- Woonoppervlakte van circa 90m2
- Balkon van circa 12m2
- Privéberging in de ondergrondse parkeergarage
- Servicekosten € 170,- per maand
- Huur zonnepanelen € 35,- per maand
- Borg van 2 maanden
Prijs
€ 3.200 per maand
Oppervlakte
90m²
Aantal kamers
4
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Maak meteen kans op dit appartement!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?