Appartement te huur in Amsterdam - Julianaplantsoen
Per direct beschikbaar
€ 755 p/m
16m²
1 kamer
No internationals!
Hoihoi! Wij zoeken een huisgenootje (M/V) vanaf 1 augustus voor ongeveer maximaal 1 tot 1,5 jaar 🏠
In …
Lees meer
No internationals!
Hoihoi! Wij zoeken een huisgenootje (M/V) vanaf 1 augustus voor ongeveer maximaal 1 tot 1,5 jaar 🏠
In ons gezellige appartement in Diemen komt 1 kamer vrij. Vanaf het appartement is het 3 minuten lopen naar winkelcentrum Diemerplein met een Appie XL en vele andere dingen. Station Diemen is ongeveer 6 minuutjes lopen, waar je met de trein binnen 10 minuutjes op Amsterdam centraal staat! Ook handig: je kunt parkeren voor de deur.
De kamer is 16m2 en kost 755 euro per maand (inclusief). De borg bedraagt 1 maand huur. Inschrijven is mogelijk. Bed en kasten kunnen kosteloos overgenomen worden.
Het appartement heeft een ruime woonkamer, balkon, wasmachine en een gerenoveerde keuken (met vaatwasser), badkamer (met regendouche) en toilet!
Wij zijn op zoek naar iemand die werkend is (25 - 30 jaar). Wij zijn zelf 26 & 28 jaar en vinden het leuk om af en toe samen te eten, te sporten of leuke dingen te doen, maar we hebben ook allebei ons eigen leventje en zoeken iemand die dit ook heeft.
Lijkt het jou leuk om hier te wonen? Stuur dan een berichtje, de hospi zal op 13 en/of 14 juli plaatsvinden dus gelieve alleen reageren als je dan beschikbaar bent!
Mail alle info en een foto van jezelf of je insta naar xxxxxxxxxx.
Wie weet tot snel!
Aram & Noëlle
Prijs
€ 755 per maand
Oppervlakte
16m²
Aantal kamers
1
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
(Particuliere) verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Maak meteen kans op dit appartement!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?