Appartement te huur in Amsterdam - Albrecht Dürerstraat
Per direct beschikbaar
€ 3.250 p/m
130m²
3 kamers
Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.
Dit luxe en gerenoveerde volledig gemeubileerde appartement met twee/drie slaapkamers bevindt zich op de eerste verdieping met een eigen ingang, … Lees meer
Dit luxe en gerenoveerde volledig gemeubileerde appartement met twee/drie slaapkamers bevindt zich op de eerste verdieping met een eigen ingang, in Amsterdam Oud Zuid. Visgraatparketvloeren door het hele appartement, een ruime gang met twee grote opbergkasten, gastentoilet, aparte wasruimte met wasmachine en droger. Gecombineerde keuken-eetkamer met koelkast/vriezer, vaatwasser, oven, magnetron, elektrische kookplaat en afzuigkap. Gezellige woonkamer met aangrenzend de studeerkamer en televisieaansluitingen in alle kamers. De hoofdslaapkamer heeft een luxe en-suite badkamer met ligbad, dubbele wastafel, toilet en bidet. De tweede slaapkamer heeft een eigen wastafel.
Gelegen in een rustige straat in Amsterdam Oud Zuid, om de hoek van de Beethovenstraat met zijn prachtige winkels en gezellige eetgelegenheden. Op loopafstand van het Beatrixpark, Vondelpark, het Concertgebouw, het Museumplein, enz. Ideale locatie wat betreft openbaar vervoer, treinstation ‘Zuid’/WTC en uitvalswegen. Geen rechten kunnen worden ontleend aan de bovenstaande tekst. Geen studenten, delen en garanten. 2 maanden borg. Voorafgaand aan de goedkeuring van de verhuurder.
Prijs
€ 3.250 per maand
Oppervlakte
130m²
Aantal kamers
3
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Maak meteen kans op dit appartement!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?