Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.
Bent u op zoek naar een gemeubileerde studio dichtbij uw faculteit? Wij hebben per direct studio's beschikbaar in het hoofdgebouw 'De Schijf' in Enschede. De studio's zijn gelegen in een rustige omgeving, maar bevinden zich op loopafstand van het openbaar vervoer. Alleen studenten kunnen een studio huren. Wees er snel bij, want de studio's zijn erg populair! De contracten zijn tijdelijk en variëren van een looptijd tot en met 31/08 tot maximaal 2 jaar.
De studio's zijn volledig gemeubileerd en gestoffeerd en beschikken over een eigen badkamer, toilet en keuken met elektrische kookplaat, afzuigkap en combimagnetron. Daarnaast is er een ingebouwd bureau/studiehoek en zijn de studio's voorzien van gordijnen en een hoge kwaliteit laminaatvloer.
Er zijn verschillende voorzieningen in het gebouw, zoals supersnelle WiFi, een fietsenstalling, parkeerplaatsen, een gedeelde wasruimte, een bioscoopruimte, een dakterras, een studieruimte, een gameruimte en een loungeruimte.
Op loopafstand en fietsafstand vindt u verschillende voorzieningen in de omgeving, zoals een supermarkt, bushaltes, faculteiten, een pinautomaat, een Subway restaurant en een Starbucks café.
De huurprijzen beginnen vanaf € 590,- per maand voor studio's vanaf 21 m². Dit is exclusief service-, inventaris- en inrichtingskosten. Er geldt een borg van € 1.250,-.
Ziet u zichzelf al wonen in een van deze studio's? Meld u dan snel aan en verhuis naar uw nieuwe stek!