Bijzonder licht en sfeervol appartement aan de Keizersgracht gelegen op de tweede verdieping met twee slaapkamers, twee badkamers en lift, middenin het centrum van Amsterdam. Dichtbij het populaire en artistieke Spiegelkwartier. het Museum van Loon, het Foam museum en de winkels en café's van de Utrechtsestraat.
Op loopafstand zitten de bakker, slager en Albert Heijn aan de Vijzelstraat en/of de Utrechtsestraat.
De woning is ongeveer 120 m2 groot en beschikt over grote raampartijen met uitzicht over de gracht. Door de gehele woning ligt een prachtige eiken houten visgraat parketvloer, het appartement heeft twee badkamers.
Lay out:
Entree via de voordeur van het pand naar de luxe marmeren entree. Via de dubbele deur komt u terecht in de verlengde gang met de lift, de trap en om de hoek eveneens de bergruimtes. De entree van het appartement heeft een kapstok en toegang tot de aparte wc, de master bedroom en de woonkamer.
De ruime woonkamer heeft een open keuken. De keuken beschikt over een kookeiland met inbouw oven en inductieplaat met automatisch afzuigsysteem. Aangrenzend aan de woonkamer treft u een ruime slaapkamer met inbouwkast en een badkamer met douche en wastafel aan, deze ruimte is eveneens te gebruiken als studeerkamer of eetkamer.
De masterbedroom heeft eveneens een grote inbouwkast en een ruime badkamer met een bad, dubbele wastafel en wc.
Details:
- Gemeubileerd
- 2 slaapkamers, 2 badkamers.
- Luxe keuken voorzien van Siemens inbouw apparatuur
- Lift
- Separate berging
- Parkeerplaats eventueel beschikbaar in overleg