Foto appartement te huur in Den Haag - Zeesluisweg
Geverifieerde verhuurder

Appartement Den Haag - Zeesluisweg

Per direct beschikbaar

€ 2.850 p/m

120m²

3 kamers

Omschrijving

Beperkte informatie beschikbaar

Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.

Dit ruime penthouse heeft een oppervlakte van ongeveer 120m2 en bevindt zich op loopafstand van de haven, het strand, de Keizerstraat en de Frederik Hendriklaan, evenals nabij het openbaar vervoer.

Het penthouse beschikt over een lichte en ruime woonkamer met open keuken, die een prachtig uitzicht biedt over Scheveningen en de haven. Er is een groot terras toegankelijk vanuit de woonkamer, waar u kunt genieten van de zonsondergang. De keuken is voorzien van alle benodigde apparatuur en er is een interne berging/pantry aanwezig.

Verder zijn er twee slaapkamers, een apart toilet, een wasruimte met wasmachine en droger, en een ruime badkamer met bad, aparte douche, dubbele wastafel, toilet, bidet en sauna. Het appartement is beschikbaar voor een periode van 12 maanden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het kantoor.

Kenmerken appartement

Prijs

€ 2.850 per maand

Oppervlakte

120m²

Aantal kamers

3

Beschikbaar

Per direct voor onbepaalde tijd

Overige

Aanbieder

Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder

Inschrijven gemeente

Ja

Locatie van dit appartement

  • Zeesluisweg
  • 2583DS
  • Den Haag

Vergelijkbaar aanbod