Appartement te huur in Apeldoorn - Nieuwstraat
Per direct beschikbaar
€ 1.045 p/m
50m²
3 kamers
HET IS NIET MEER MOGELIJK EEN BEZICHTIGING IN TE PLANNEN. DEZE IS IN ZIJN GEHEEL VOL GEPLAND.
Wil je de tweede bewoner zijn van dit in 2022 gerealiseerde appartement met balkon en parkeerplaats in inpandige parkeergarage? Het liefst in het centrum van Apeldoorn? Zoek niet verder! Wij verhuren dit appartement in een prachtig getransformeerd gebouw. Dit appartement met twee slaapkamers, berging en parkeerplaats is gelegen op de bovenste(!) etage van De Brinkhof aan de populaire PARKZIJDE van het gebouw. Door de locatie in het gebouw heb je een adembenemend uitzicht over het Catharina Amaliapark. Je loopt letterlijk je deur uit en staat in de stad. Het appartement heeft grote raampartijen en heeft hierdoor veel lichtinval. Ook heeft de woning een inpandige berging en er is een gemeenschappelijk dakterras en binnentuin gerealiseerd. Uniek in Apeldoorn!!
Indeling: woonkamer met open keuken en toegang tot alle vertrekken. Inpandige berging met ruimte voor de wasmachine en droger. Twee slaapkamers met en suite badkamer. Parkeerplaats in parkeerkelder op -1 van het gebouw.
Opleverniveau:
Volledig gestoffeerd opgeleverd met een PVC vloer, hoge plinten en zon verduisterende gordijnen. Keuken welke van alle gemakken is voorzien (koelkast, vaatwasser, combi-oven magnetron, inductiekookplaat). De wanden zijn wit afgewerkt en de badkamer is voorzien van ruime inloopdouche, wastafel met mengkraan en spiegel voorzien van verlichting.
Bijzonderheden:
- Per 01-03-2-25 te huur voor een periode van minimaal 12 maanden
- Gemeenschappelijk dakterras en binnentuin, UNIEK!
- Gunning eigenaar
- De servicekosten inclusief afschrijving stoffering en warmte voorschot bedraagt € 145,-
- De huurprijs inclusief servicekosten en voorschot aan warmtekosten bedraagt dan ook € 1.220,-
- De waarborgsom bedraagt één maand huur
Nieuwsgierig naar deze woning of wil je meer informatie over andere woningen? Neem contact op met xxxxxxxxx via xxxxxxxxxx
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Prijs
€ 1.045 per maand
Oppervlakte
50m²
Aantal kamers
3
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Reageer nu en je reactie is meteen bij de verhuurder!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?Albert Heijn
Supermarkt - 26m
De Buren Café & Tapas
Restaurant - 6m
Han en Aaf
Café - 13m
Vue
Bioscoop - 30m
Saxion Hogeschool
Universiteit - 42m
Pcbo Koningin Wilhelmina
Basisschool - 63m
Apeldoorn
Treinstation - 70m
Gymnasium Apeldoorn
Middelbare school - 87m
Gelre Apeldoorn
Ziekenhuis - 3,7 km
Teuge International Airport
Vliegveld - 6,6 km
Marktplein
Toeristische attractie - 30m