Appartement te huur in Amsterdam - Van Leijenberghlaan
Per direct beschikbaar
€ 2.950 p/m
123m²
3 kamers
Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.
Résidence La Palissade is een representatief appartementencomplex met lift gelegen boven het luxueuze winkelcentrum Gelderlandplein. Het complex bevindt zich in een internationaal georiënteerd deel in het zuiden van Amsterdam, waar rust en dynamiek samenkomen. Dit hoogwaardige residentiële pand wordt beschouwd als een van de beste en meest comfortabele in Amsterdam. Ideaal gelegen nabij de Zuidas, Schiphol, het centrum, de RAI, de British School, kinderopvang, luxe winkels, Amstelpark en diverse sport- en medische voorzieningen.
Het appartement op de 4e verdieping van Van Leijenberghlaan 276 is volledig gerenoveerd en goed onderhouden, met 2 slaapkamers, een zonnig balkon van 9m², ruime woonkamer, moderne keuken, badkamer met bad en douche, apart toilet en extra opslagruimte. Huurprijs: €2.950,- per maand inclusief stoffering en €100,- servicekosten. Optioneel is een parkeerplaats te huur voor €295,- per maand. Beschikbaar vanaf vandaag, verhuurd door een erkende makelaar voor expats. NEN2580-certificaat aanwezig. Neem contact op voor meer informatie.
Prijs
€ 2.950 per maand
Oppervlakte
123m²
Aantal kamers
3
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Reageer nu en je reactie is meteen bij de verhuurder!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?