Appartement te huur in Amsterdam - Pieter Jacobszstraat
Per direct beschikbaar
€ 3.500 p/m
125m²
4 kamers
Dit aanbod hebben we vandaag gevonden voor je op het web. Om technische redenen hebben we daardoor maar beperkte informatie en foto's beschikbaar. Wil je meer weten over dit aanbod? Reageer dan nu en je reactie is meteen bij de verhuurder! De verhuurder of makelaar kan je meer informatie geven.
NIEUW TE HUUR! Hoogwaardig gerenoveerd appartement van 125 m² met luxe open keuken, 2 slaapkamers met airconditioning, een kantoor en zuidgericht terras, gelegen op een centrale locatie!
INDELING
Binnenkomst op de derde verdieping via nette gezamenlijke trap. Hal die toegang biedt tot bijna alle kamers. Ruime woonkamer met open keuken en veel daglicht, grenzend aan het ruime en zonnige terras. Volledig uitgeruste keuken; 4-pits kookplaat, afzuigkap, Quooker, vaatwasser, grote koelkast met aparte vriezer en veel opbergruimte. Twee goed bemeten slaapkamers en derde slaapkamer bereikbaar via de woonkamer. Badkamer met ligbad, ruime inloopdouche, dubbele wastafel en aansluiting voor wasmachine en droger. Apart toilet en 2 bergingen in de hal. Eiken vloer door het hele huis en gordijnen in alle kamers.
LOCATIE
Het complex is gelegen in een rustig steegje in het bruisende hart van Amsterdam. Grachten, Dam Square en het centraal station op steenworp afstand. Supermarkten, winkels, cafés, sportscholen en gezellige restaurants & terrassen in de buurt.
BIJZONDERHEDEN
- Gestoffeerd appartement van 125 m²;
- Delen met maximaal 2 personen;
- Hoogwaardig gerenoveerd;
- Zuidgericht dakterras;
- Beschikbaar vanaf 1 juni 2025 voor onbepaalde tijd;
- 2 maanden waarborgsom;
- Extra kosten: €125 voor stoffering en onderhoud verwarming, elektriciteit, schoonmaak gemeenschappelijke ruimtes en raambewassing voorkant gebouw.
Prijs
€ 3.500 per maand
Oppervlakte
125m²
Aantal kamers
4
Beschikbaar
Per direct voor onbepaalde tijd
Aanbieder
Makelaar / Bedrijfsmatige verhuurder
Inschrijven gemeente
Ja
Reageer nu en je reactie is meteen bij de verhuurder!
Hoe werkt reageren bij Kamer.nl?